Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Novinka našeho TIC – Poznávací omalovánka Region Břeclavsko, Mikulovsko, Hustopečsko

Turistické informační centrum Velké Pavlovice nabízí ke koupi krásnou novinku určenou především dětem. Jedná se o Poznávací omalovánku Region Břeclavsko, Mikulovsko, Hustopečsko. Omalovánka je skvělým dárečkem pro děti z výletu do Velkých Pavlovic, radost však určitě udělá i pod vánočním stromečkem!

V omalovánce je jedna dvoustrana věnována právě našemu městu, Velkým Pavlovicím. Děti si zde mohou vymalovat třeba rozhlednu Slunečná, radnici, rybník, vinohrad, stárku a stárka v kroji, Opilé sklepy a mnohé další. Formát omalovánek je A4, jejich součástí je i společenská hra pexeso. Cena za jeden kus činí 90,- Kč.

Kromě Velkých Pavlovic zde najdete také omalovánku z Břeclavi, Valtic, Lednice, Hlohovce, Bulhar, Sedlece, Mikulova, Jevišovky, Brodu nad Dyjí, Strachotína, Popic, Hustopečí, Uherčic, Němčiček, Šakvic, Brumovic, Krumvíře, Velkých Hostěrádek, Týnce, Velkých Bílovic, Ladné, Moravského Žižkova, Hrušek, Lanžhota, Kostic a Klentnice.

Neváhejte a přijďte si omalovánku zakoupit, budeme se těšit!

218893

Text: Karolína Bártová, TIC Velké Pavlovice / Foto: Karolína Bártová / 3.12.2019