Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Nové knihy ještě jednou

Druhou část letní várky nových knih zařadila k dnešnímu dni do své nabídky Městská knihovna Velké Pavlovice. Protože stále ještě užíváme prázdninových a dovolenkových dnů, tak se jedná o knihy autorů samých zvučných jmen, jako jsou TillyBagshaweová, Sandra Brownová, Dominik, Dán, Petra Dvořáková, Julie Garwoodová, Lincoln Child, Lisa Jackson, Táňa Keleová-Vasilková, Charlotte Linková, Marcela Mlynářová, LianeMoriartyová, James Patterson, Iva Pekárková, Nora Robertsová, Karin Slaughterová či Nicholas Sparks.

Nezapomněli jsme ani na věrné čtenářky venkovské prózy s novými knihami spisovatelek Marie Blažkové, Vlasty Javořické a Vlasty Pittnerové.

Na tomto místě je možná správné, abychom upozornili milovníky dobrých detektivek na 2 autory, jejichž jména zatím v naší knihovně nebyla příliš známá. Prvním je spisovatel Dominik Dán, současná hvězda na slovenské literární scéně, dlouholetý kriminalista, jehož detektivní thrillery s kapitánem Krauzem, tak reálné a věrohodné, se čtou jedním dechem a není možné se od nich odtrhnout. Druhým tipem je americká spisovatelka Karin Slaughterová, která píše vynikající detektivní thrillery ve dvou sériích, s agentem WillemTrentem a sérii Grand County s doktorkou SártouLintonovu. Pro vynikající úroveň těchto detektivek nakoupila knihovnice od začátku roku postupně všechny tituly zmíněných autorů, které v České republice vyšly a které svým čtenářům vřele doporučuje.

 

Pro seznam knižních novinek klikněte ZDE.

Mgr. Dana Růžičková, knihovnice