Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Nové čtení na první adventní víkend

Více než šedesát nových knih nakoupila městská knihovna do svého fondu. Nechybí ani novinka Markéty Lukáškové Co vás v dějáku nenaučili, poslední Bočkova kniha Aristokratka pod palbou lásky, anebo novinka od Barbory Erskinové Spřadači snů či Vondruškův Anděl smrti. Nezapomněli jsme ani na novinku Zahrada Petry Dvořákové či nový Rollinsův román Království kostí.

Kromě opět početného zástupu nových titulů od českých autorů (Emilka, Češtinářky, Můj syn feťák, Uprostřed, Rozplétání,…), nechybí zelené knihy z edice Původní česká detektivka ani krimi a thrillery světové  (Vlk od Samuela Björka, Poslední hřebík od Stefana Ahnhema) i z českých luhů a hájů (Březina – Nalezení, Goffa  - Vánoční zpověď, Stručovský  – Hříchy otců).

To je ale jen zlomek z obrovského výběru dnešních novinek pro dospělé i dětské čtenáře, raději se podívejte do seznamu ZDE nebo do přiložené fotogalerie.

Městská knihovny * Nové čtení na první adventní víkend

Text a foto: Lucie Gawlová, knihovnice / 25.11.2022