Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Nová tabule Modrých Hor na cyklostezce pod vinicemi v tratích Polštáře a Novosady

Modrohorské obce Němčičky, Kobylí, Vrbice a město Velké Pavlovice na hranicích Modrých Hor vítají své návštěvníky již dva roky prostřednictvím nových vítacích tabulí, výjimkou je obec Bořetice, která je v samém středu turistického mikroregionu. 

Svazek obcí Modré Hory se na těchto tabulích také loučí s návštěvníky po cestě zpět k domovu, a zároveň informuje o příštím shledání na své plánované další akci. 

Nově pod velkopavlovickými vinicemi v tratích Polštáře a Novosady, jež protíná společná cyklostezka André a Moravská vinná, zdobí od konce listopadu další modrohorská tabule, která vítá cyklo a pěší návštěvníky ve směru od Hustopečí a loučí se směrem zpět.

Oboustranná modrohorská tabule s uvítáním i rozloučením evokuje v návštěvnících touhu po poznání veškerých krás malebného mikroregionu. Nelze však si napoprvé vychutnat vše co Modré Hory nabízí, určitě každý rád svou návštěvu po prvním prozkoumání terénu několikrát zopakuje.

Modré Hory * Uvítání a rozloučení prostřednictvím nové tabule v trati Polštáře a Novosady

Text: Lukáš Stávek, SO Modré Hory / Foto: archiv SO Modré Hory / 30.11.2023