Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Nová služba městské knihovny

V nejbližších dnech nabídne Městská knhovna Velké Pavlovice svým čtenářům i ostatním zájemcům první číslo časopisu "dTest", který jednou za měsíc přináší objektivní výsledky nezávislých testů nejrůznějších druhů zboží na českém trhu, rady spotřebitelům i pomoc při řešení sporů.
Největší výhodou je však to, že zakoupením časopisu získala městská knihovna pro své uživatele právo přístupu do elektronické databáze, která obsahuje  informace o hodnocení více než 10 000 výrobků za celou dobu trvání časopisu.
Před nákupem jakéhokoliv zboží si nyní mohou velkopavlovičtí občané v městské knihovně vyhledat, jak bylo zboží hodnoceno, jak bylo srovnáno s ostatními obdobnými výrobky i jaké jsou jeho cenové relace.
Na základě dohody s právním oddělením "dTestu" také zprostředkuje městská knihovna  občanům možnost konzultovat jakýkoliv problém s poradenskou linkou za běžný telefonní tarif nebo mohou využít službu řešení sporů mezi spotřebiteli a prodejci či výrobci zboží.
V případě zájmu se neváhejte informovat v Městské knihovně Velké Pavlovice.

 

Mgr. Dana Růžičková, knihovnice

 

23-01-2015/RD