Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Noční Valentýnská pyžamová párty na "Domečku"

Středisko volného času neopouštějí děti ani o víkendu. Ze soboty 13. na neděli 14. února 2010 se na SVČ konala Valentýnská pyžamová párty. „Domeček“ obsadilo devět holek, které si večerní řádění opravdu užívaly.

Sešly jsme se v šest hodin a protože byl program opravdu plný, hned jsme začaly. Na úvod si každá ze slečen namalovala vlastní valentýnsky laděný hrneček. Potom jsme se pustily do obřího srdce, které jsme malovaly našimi dlaněmi a prstíky. Pak už nám ale začalo kručet v bříšku, a tak jsme si společnými silami uvařily vynikající krupicovou kašičku.

Na řadu přišly ryze valentýnské hry. Tak například zkuste vytvořit někomu plesový make-up se zavázanýma očima. Po hrách jsme si ze speciální hmoty vytvářely různé smajlíky, figurky a jiné drobnosti. Čas neúprosně běžel a proto jsme si daly oddech u (jak jinak než) romantického filmu. SVČ se v tu chvíli proměnilo v multikino, protože jsme promítaly na velké plátno. Samozřejmě nechyběl popcorn, sladká dobrůtka a „nápoj lásky“.

Noční řádění jsme zakončily stezkou odvahy. Řekly byste, že na SVČ není kde strašit? Chyba! Ve sklepení domečku na holky číhal „domečkový“ duch, který nejednu vylekal :-). A pak už jsme opravdu zalehly.

Ráno jsme chtě – nechtě musely vylézt ze spacáků. Po snídani jsme si ještě ubrouskovou technikou ozdobily dřevěný rámeček na fotku, do které hned jedna společná zapadla.

První domečková spací akce se vydařila. Doufáme, že podobných bude ještě v tomto školním roce několik. Na tu další se můžete těšit už v březnu, kdy nás čeká tajemná Noc s Andersenem.

 

Fotogalerii z NOČNÍ VALENTÝNSKÉ PYŽAMOVÉ PÁRTY
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv SVČ při ZŠ Velké Pavlovice

 

17-02-2010-BK