Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Noční otevřené sklepy zakončila ohňová show

V sobotu 2. července 2022 se do Velkých Pavlovic opět sjížděli z různých koutů naší republiky příznivci dobrého vína, a to tentokrát na akci VÍNO V ORANŽOVÉM ANEB NOČNÍ OTEVŘENÉ SKLEPY. 

Návštěvníků se dostavilo, nad očekávání pořadatelů, opět hojně. Bylo otevřeno 21 vinných sklepů, kde bylo možno „okoštovat“ připravené vzorky vín, ať už bílé, růžové, červené nebo šumivé. Některá vinařství nabízela nejen víno, ale i nějaké to drobné občerstvení, jinde bylo možno poslouchat libé tóny cimbálu. 

Úspěšná noční akce byla zakončena ve 24.00 hod u Městského úřadu ohňovou show, kterou pro Víno z Velkých Pavlovic zajistila skupiny Novus Origo z Vysočiny. Návštěvníci se mohli nechat okouzlit ohněm, který vnesl do závěru naší akce žár a světlo tohoto elementu, jenž lidi fascinuje odpradávna. Ohňová show s dynamickou hudbou vytvořila dechberoucí celek, který byl ozdobou naší akce.

Všem účastníkům akce VÍNO V ORANŽOVÉM ANEB NOČNÍ OTEVŘENÉ SKLEPY děkujeme za účast a podporu našeho regionu a budeme se těšit na další shledání při SVATOMARTINSKÝCH OTEVŘENÝCH SKLEPECH, které se budou konat 12. listopadu 2022!

Víno z Velkých Pavlovic * Noční otevřené sklepy zakončila ohňová show

Text: Mgr. Zuzana Pecháčková, tajemník spolku Víno z Velkých Pavlovic / Foto: Oldřich Otáhal / 12.7.2022