Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

New York na Moravě


V pátek 23. července 2010 dojde ve Velkých Pavlovicích k velmi vzácnému uměleckému setkání, kdy v prostorách oceňovaného Vinařství Baloun zahrají muzikanti par excellence.

Americký, resp. newyorský zpěvák a písničkář Ari HEST si ke svému sametovému hlasu a podmanivým folk-rockovým baladám přizval hudebníka první světové extratřídy jménem Doug YOWELL, hráče na bicí a perkuse, který spolupracuje dlouhá léta s umělci, jako jsou Suzanne VEGA, Norah JONES, Eros RAMAZZOTI a další.

Moravu bude zastupovat netradiční cimbálová muzika MEDICIMBAL, která kromě ústředního cimbálu využívá také mandolínu, housle, harmoniku, perkuse a další nástroje. Tedy z lidové hudby pramenící fúze nejrůznějších žánrů.

Jako host vystoupí Neznámý písničkář. Jedná se pravděpodobně o nejznámějšího Neznámého písničkáře u nás.

Dojde samozřejmě i na společné muzicírování a k příjemné atmosféře letních hudebních večerů přispěje možnost degustace neméně špičkových světových vín z produkce Radomila Balouna, která jen za letošní rok zdobí desítky medailí z nejprestižnějších světových výstav.

 

Newyorský zpěvák a písničkář Ari HEST

 

15-07-2010 PV