Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Neuvěřitelné skutečnosti

představil spisovatel Arnošt Vašíček v našem městě v podvečer ve středu 13. dubna na setkání pro své příznivce, stejně jako pro případné skeptiky. Letošní vyprávění, doplněné video-ukázkami z některých televizních pořadů, vycházelo z poslední autorovy knížky vydané v Edici ČT, která nese stejný název: Neuvěřitelné skutečnosti.

Knížka navazuje na úspěšnou publikaci a televizní seriál Planeta záhad a „je sbírkou záhadných případů z celého světa, které si právem zaslouží označení nejtajemnější z tajemných“ (citace z anotace knihy). Arnošta Vašíčka vždy poslouchají účastníci besedy se zatajeným dechem a vlastně by mohl vyprávět celé hodiny: o hadích bytostech, o mimozemšťanech v říši faraonů, o trpasličích mumiích z Indonésie, o nestvůrách z temnot dávnověku, o nejnovějších teoriích týkajících se faraona Tutanchamona a dále o …

Kdo ze zájemců si nemohl vyprávění poslechnout, čekají na něj nejnovější spisovatelovy knihy v městské knihovně.

Nově představenou knihou, kterou autor právě vydal svým nákladem, je pak knížka Největší tajemství templářů. O jejím obsahu hovořil náš host v druhé části včerejší besedy. V knize se Arnošt Vašíček vydal po stopách největších templářských záhad, vypátral nové důkazy a indicie a přináší svá vlastní nová překvapující odhalení.

Pohled na zcela zaplněnou výstavní síň velkopavlovické radnice známého spisovatele, scénáristu a režiséra určitě potěšil. Organizátoři kulturní akce pak doufají, že také dr. Vašíček připravil těm, kteří si udělali na besedu čas, nevšední a neotřelý zážitek.

 

Mgr. Dana Růžičková, knihovniceFotogalerii z besedy se spisovatelem Arnoštem Vašíčkem
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2016 Oldřich Otáhal


14-04-2016 PV