Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

NETRADIČNĚ TRADIČNÍ OKENNÍ KALENDÁŘ města Velké Pavlovice s MOTIVAČNÍ SOUTĚŽÍ PRO DĚTI

Vážení občané našeho města, milé děti, rodiče!

Město Velké Pavlovice letos přichází s velkou novinkou

NETRADIČNĚ TRADIČNÍM OKENNÍM ADVENTNÍM KALENDÁŘEM
města Velké Pavlovice


Určitě se ptáte, o co jde?

• Odpověď je naprosto jednoduchá – každý den od 1. do 24. prosince (vždy od 16.30 do 20.00 hodin, s výjimkou Štědrého dne, kdy se bude svítit už od 10.00 do 20.00 hodin) bude v našem městě krásně nasvíceno a nazdobeno předem určené místo, kam si především děti budou chodit pro soutěžní razítko.
• Může se zde konat i menší kulturní program, děti na některých místech dostanou drobný dáreček, sladkost, někde si i zasoutěží, občas bude k mání i čaj či svařené víno na zahřátí...
• Velmi Vás prosíme, dbejte na svítícím místě okenního adventního kalendáře bezpečnosti svých dětí. 

Jak bude vše probíhat?

• Město Velké Pavlovice koncem měsíce listopadu, tedy právě teď – zveřejní na svých oficiálních webových stránkách (v aktualitě na úvodní straně webu, v TOP aktualitě na úvodní straně webu) a také na Facebooku města proklik na unikátní webovou adresu ON-LINE ADVETNÍ KALENDÁŘ MĚSTA VELKÉ PAVLOVICE. 

Tato adresa zní (klikněte a jste tam!) * www.advent-kalendar.cz/adventni-kalendar/1986 

• Prostřednictvím tohoto ON-LINE ADVETNÍHO KALENDÁŘE budete odkrývat, kde bude v každý jednotlivý den lokalizováno dané místo (většinou název ulice) a také, co se bude na tomto místě dít.
• Upozorňujeme, že bude možné políčka rozkliknout až v příslušné datum – tzn. 1. prosince 2023 se otevře po kliknutí políčko číslo 1, dříve ne.
• Pak se teple obléknete a vyrazíte do ulic. Že jste u cíle zjistíte naprosto jednoduše, toto místo musí být označeno příslušnou číslicí. To znamená, že pokud bude 1. prosince, místo bude viditelně označeno velkou nepřehlédnutelnou číslicí 1, pokud bude 2. prosince, pak číslicí 2 atd… Tato číslice může (ale není to podmínkou) dokonce i svítit!
• Na každém takto označeném místě bude nějaká „akce“, tedy program. Ten bude vždy předem zveřejněn v on-line kalendáři. Může jít o občerstvení v podobě čaje, svařeného vína, sladkostí, soutěží či dárečků pro děti.
• Každé místo bude zároveň také RAZÍTKOVACÍM MÍSTEM naší malé ADVENTNÍ MOTIVAČNÍ SOUTĚŽE PRO DĚTI. Nejde ani tak o soutěž či hru v pravém slova smyslu, spíše o motivační prvek kterak děti a jejich dospělý doprovod podnítit obejít co nejvíce rozsvícených míst.

Jak na to? Jak si zajistit jistou výhru v ADVENTNÍ MOTIVAČNÍ RAZÍTKOVACÍ SOUTĚŽI PRO DĚTI?

1. Přijďte si na Turistické informační centrum & Městskou knihovnu Velké Pavlovice (Hlavní 6/9) vyzvednout HERNÍ FORMULÁŘ. 

Ten si můžete také stáhnout také * ZDE, ve formátu PDF a vytisknout. 

Je velmi pravděpodobné, že už jej máte doma, a to pokud Vaše dítě navštěvuje místní mateřskou nebo základní školu, kam jsme je distribuovali.
2. Potom obejděte nejméně 15 míst z celkových 24 a otiskněte do svého formuláře unikátní číslované razítko. Kam se máte v jednotlivých dnech vydat rozklíčujete prostřednictvím výše zmíněného ON-LINE ADVENTNÍHO KALENDÁŘE umístěného na webu nebo FB města Velké Pavlovice.
3. Pokud získáte nejméně 15 razítek, dobře si svůj herní formulář uschovejte a přijďte s ním po Novém roce, tedy nejdříve 2. ledna 2024 na TIC & MěK, kde děti dostanou drobný dáreček.
4. Pozor! Razítko si děti otisknou výhradně do herního formuláře, rozhodně nepatří na fasádu či parapet zúčastněného domu. Zde opět prosíme rodiče o dozor.

Doufáme, že se Vám všem náš VELKOPAVLOVICKÝ NETRADIČNĚ TRADIČNÍ OKENNÍ ADVENTNÍ KALENDÁŘ
zalíbí a užijete si jej. Možná se do budoucna stane příjemnou nedílnou součástí adventního času ve Velkých Pavlovicích. 

Všem, kteří nezaváhali a s nadšením se v rámci pilotního ročníku zapojili, velmi a upřímně děkujeme.
Protože – BEZ VÁS BY TO NEŠLO!

On-line ADVETNÍ KALENDÁŘ MĚSTA VELKÉ PAVLOVICE * www.advent-kalendar.cz/adventni-kalendar/1986 
HERNÍ FORMULÁŘ ke stažení ADVENTNÍ MOTIVAČNÍ SOUTĚŽE PRO DĚTI * otevřete po kliknutí ZDE
Plakát na akci NETRADIČNĚ TRADIČNÍ OKENNÍ ADVENTNÍ KALENDÁŘ * otevřete po kliknutí ZDE

266940

Text: Karolína Bártová / 24.11.2023