Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Nešetřete na popelnici

Něco málo z praxe naší společnosti Hantály a.s.


Není to poprvé, co nám na firmu volá naštvaný zákazník, že naše posádka mu rozbila plastovou popelnici. Ano, s tímto se setkáváme a opravdu se to může stát a také stává. Musíme Vás ubezpečit, že se to nestává úmyslně a je to náhodný nahodilý stav. 

V 99% případů poškození popelnice signalizuje životnost nádoby a ta je v tomto případě u konce. Je nepsaným, ale praxí odzkoušeným pravidlem, že čím levnější popelnice, tím menší životnost popelnice je. Na levnější popelnice je používán méně kvalitní plast, který časem ztrácí svoji pružnost, pevnost a tím i odolnost při výsypu svozovým vozem. 

Na trhu je několik výrobců popelnic a ne každý dodává opravdu kvalitní výrobky s dlouhou životností. Na popelnici se opravdu nevyplatí šetřit. Je nutné si uvědomit fakt, že se jedná o plast, který stejně jako příkladem plastový zahradní nábytek stárne, křehne a je zapotřebí ho prostě po nějaké době vyměnit. Na stavu popelnice se podepisuje i místo, kde je nádoba skladována, zda pod střechou nebo na místě, kde je vystavena vlivům přírody. 

K závěru, pokud můžeme k Vám zákazníkům mít malé doporučení, tak na popelnici opravdu nešetřete. Pokud budete hledat novou popelnici a chcete mít jistotu, že opravdu vydrží, neváhejte oslovit naši společnost Hantály a.s. Nádobu Vám dovezeme  nebo si pro ni můžete dojet do Velkých Pavlovic na sídlo naší společnosti a hlavně s garancí opravdu kvalitního a odzkoušeného výrobku. 

Vaše svozová společnost, HANTÁLY a.s. * https://www.hantaly.cz/ 

Zdroj: HANTÁLY a.s. Velké Pavlovice / 9.11.2022