Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Nejsou letošní primáni z Humpolce?

Snad každý milovník českého filmu zná hlášku „Hliník se odstěhoval do Humpolce!“ Po letošním vyhlášení výsledků prvního ročníku soutěže ve sběru hliníku „Hliník se odstěhoval do ekocentra“ máme pocit, že se letošní studenti třídy prima Gymnázia Velké Pavlovice naopak přistěhovali z Humpolce, každý navíc obtěžkán pořádnou dávkou sesbíraného hliníku. Zvítězili na plné čáře, brali hned dvě zlata a dva dorty!

Třída prima vybojovala zlatou příčku v kategorii kolektivů, ve které společně odevzdala 72,7 kg hliníku. V jednotlivcích pak zvítězila Zuzka Bártová z primy. Ta díky průzkumu a následnému úklidu půdy u babičky a dědečka odevzdala 15,4 kg hliníku.

Velké Pavlovice hrály v této soutěži skutečně prim a to nejen díky třídě prima. Také stříbro a bronz zůstaly doma. Z druhého místa se zaradoval pan učitel Oldřich Tesař (10,7 kg) a z třetího žák základní školy Tomášek Pecháček (3,9 kg).

Všem patří velká gratulace!

Zároveň s touto aktualitou přinášíme spoustu dalších fotografií z oslavy
DNE ZEMĚ na Ekocentru Trkmanka * otevřete ji kliknutím ZDE.

 

Karolína Bártová


 

Fotogalerii ze DNE ZEMĚ na Ekocentru Trkmanka otevřete kliknutím na obrázek…

 


Foto © 2016 Archiv Ekocentra Trkmanka Velké Pavlovice

 

 

 

 


29-04-2016-BK