Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Nejprve poučení, potom zábava...

Členové velkopavlovického Klubu důchodců si to ve čtvrtek 25. února už podruhé rozdali v Člověče nezlob se. Před samotným turnajem je čekalo překvapení. Naše seniory navštívil městský policista Stanislav Prachař se dvěma kolegy z dopravního oddělení Břeclav a s tiskovou mluvčí PČR a dopravní policie Břeclav, která je seznámila s připravovanou změnou zákona o používání reflexních prvků na oděvu. Po přednášce předali každému účastníkovi reflexní tašku.

Důchodci se sešli v hojném počtu a o vítězství bojovali hned u osmi stolů. Zapisovatelské funkce se ujal Josef Hicl, hlavním rozhodčím a fotografem Oldřich Otáhal o občerstvení se starala Miluška Otáhalová. O urputnosti bojů u jednotlivých stolků jistě svědčí i to, že boj o postup do finále trval tři hodiny. Velmi napínavý byl souboj posledních čtyř.

Po velkém povzbuzování vyhrála Alena Hiclová, na druhém místě skončila Marie Kukumberková, na třetím Josef Bazala a na čtvrtém Jana Fukalová.

Medaile a diplomy výhercům předala Miluše Otáhalová. Velké poděkování patří všem, kteří se nám postarali o občerstvení.

Už nyní se všichni velmi těší na další ročník. Jak se shodli, rádi si „Člobrdu“ zopáknou!

 

Za klub důchodců Josef Hicl


 

Fotogalerii z II. ročníku turnaje ve "Člověče, nezlob se!" Klubu důchodců z Velkých Pavlovic
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2016 Oldřich Otáhal


26-02-2016 PV