Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Nejen venku, i v budovách se pracuje

V celém městě utichá pracovní ruch. Na pár dnů. Firma STRABAG se odstěhovala z města a dokončuje opravu silnice u dálničního mostu. V ul. Zelnice je dokončena rekonstrukce vodovodního řádu, taktéž finišují práce v úseku Náměstí 9. května - ul. Dlouhá. 

Pracovníci města se zaměřují na údržbu města a připravují hodovní areál za sokolovnou. 

V ul. Zelnice bude provádět stavbu chodníku po výměně vodovodního řádu firma (zahájení v druhé polovině měsíce srpna), v druhém úseku (Náměstí 9. května - ul. Dlouhá) položí chodník zaměstnanci města. Po hodech bude zahájena oprava komunikace v ul. Dlouhá.

V bytovém domě Nádražní 7, bylo v chodbě vyměněno polorozpadlé, dřevěné kastlové okno za plastové. Zedníci provedli drobnější úpravy a dnes probíhá výmalba celé chodby i v obou patrech.

V jednom z bytů Tovární 8 byly vyměněny vstupní dveře, protože ty dřevěné již nebylo možné nijak opravit.

Celková rekonstrukce probíhá v bytě nad poštou. Jsou prováděny kompletně nové rozvody vody a odpadů, bude provedena výměna rozvodů elektřiny a topení. Zbudována bude nová koupelna a kuchyně, předpokládáme i celkové zapravení podlah. Rovněž budou vyměněna okna.  

Služby města * Opravy bytů v majetku města

Text a foto: Petr Hasil, místostarosta města Velké Pavlovice / 8.8.2018