Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Nazujte brusle, led za kostelem je jako zrcadlo!

Letošní mrazivá zima dopřává plnými doušky milovníkům veškerých zimních sportů. Rtuť teploměru zůstává i přes den pod bodem mrazu, což nahrává především příznivcům bruslení a zároveň i pracovníkům Služeb města Velké Pavlovice. Ti začali před necelým týdnem se zaledňováním hřiště za kostelem, které se tak stalo ze dne na den rájem bruslařů. Led je každý den uhlazován a tím získává na kvalitě.

Ledová plocha láká hlavně děti, ale také odrostlejší mládež, která si zde kromě běžného bruslení zahraje ráda třeba i hokej. Kluziště za kostelem se stává ve Velkých Pavlovicích v zimním období již tradicí a vyhledávanou atrakcí. Dříve se bruslívalo po většinou na zamrzlém rybníku a nebo na říčce Trkmance. Avšak takové bruslení s sebou nese mnohá rizika a vždy bylo pouze na vlastní nebezpečí. Kluziště za kostelem je bezpečné a tudíž veřejností, především rodiči bruslících dětí, velmi vítané.

 

Mrzne jak praští, je čas na úpravu kluziště ...

Foto © 2009  Karolína Bártová

15-01-2009