Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Nazdobené věnečky pro adventní čas...

Sobotní den s datem 27. listopadu 2010 svým chladným počasím s mrazíkem a prvním sněhem všem připomněl, že se Vánoce kvapem blíží a nastává adventní čas. K adventu neodmyslitelně patří adventní věnečky se čtyřmi svíčkami, které jsou v mnoha domácnostech krásnou ozdobou.

Stejně jako v loňském roce, tak i letos připravilo Středisko volného času tvořivou sobotu věnovanou výrobě adventních věnců. Tentokráte se veškeré tvůrčí dění odehrálo na Základní škole ve Velkých Pavlovicích v rámci Dne otevřených dveří.

V jednu hodinu po poledni vypuklo na I. stupni ZŠ ve třídě 5.B veselé hemžení, začali se scházet první účastníci, mezi nimiž byli převážně dospěláci, ale i spousta tvořivých dětí. Za zvuku příjemné hudby, která se rozléhala celou školou, jsme se pomalu pustili do práce. Po celé třídě příjemně vonělo chvojí a záhy každý chytil tu správnou předvánoční náladičku.

Tvoření šlo všem pěkně od ruky, fantazii se meze nekladly, a tak zanedlouho vzešlo na svět množství krásných nazdobených věnečků. Nakonec posuďte sami, jak se nám práce zdařila. Moc děkujeme Marušce Bankové, Ing. Marušce Šmídové a Mgr. Dáši Šmídové za velkou pomoc na této akci.  

Mgr. Lenka Tesařová   

 

Fotogalerii z akce SVČ při ZŠ V. Pavlovice "Výroba adventních věnců"
otevřete kliknutím na obrázek...

 

  

Foto © 2010 Mgr. Lenka Tesařová

 

29-11-2010-BK