Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Návštěva seniorů z družebního města Ždírec nad Doubravou

V sobotu 8. června nás navštívili senioři z našeho družebního města Ždírce nad Doubravou. Nejprve chtěli poznat naše okolí, a proto jsme je vzali na prohlídku kostela sv. Václava v Hustopečích, kde se od slečny Fišerové dozvěděli informace o původním kostele i o důvodu výstavby kostela nového. Dále naši hosté navštívili opevněný kostel v Kurdějově a opravenou rozhlednu Slunečnou ve Velkých Pavlovicích. 

Po obědě a prohlídce Ekocentra Trkmanka následovalo společné posezení a zábava s našimi členy v sokolovně. Vystoupení Country jízdy a překvapení v podání našich členů se všem moc líbilo. Při hudbě a tanci pak zábava pokračovala až do nočních hodin.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem, díky kterým se tento den vydařil: panu starostovi Jiřímu Otřelovi, ředitelce i kuchařkám Ekocentra Trkmanka, městu Velké Pavlovice, taneční skupině Country jízda i členkám a členům klubu důchodců, kteří se o všechny v sále starali.

Návštěva seniorů z družebního města Ždírec nad Doubravou

Text a foto: Josef Hicl / 11.6.2019