Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Návštěva radnice ve Velkých Pavlovicích

Pro děti je vždy nejlepší, když si vše mohou osahat nebo vidět takříkajíc na vlastní oči. Nám se to podařilo 25. října 2017, kdy jsme navštívili radnici ve Velkých Pavlovicích.

Učivo třetího ročníku ,,Naše město“ nemusí být vždy příliš záživným zážitkem. My jsme si je okořenili tím, že jsme navštívili přímo jednotlivá místa v našem městě, kterých se výuka týká. Jedním z nich byla radnice. Byli jsme moc rádi, že nám pan ředitel domluvil schůzku s představiteli města.

Na začátku prohlídky nás vřele přivítal místostarosta města pan Petr Hasil. Děti se postupně seznámily s tím, kdo je součástí městského úřadu a jaká je náplň práce jednotlivých zastupitelů a úředníků. Byli jsme provedeni všemi důležitými místy včetně kanceláří pana starosty, oddacího sálu a reprezentační místnosti, kde se například koná každoroční rozloučení s našimi deváťáky.

Návštěva se nám moc líbila a děkujeme všem, kteří nám umožnili nahlédnout do zákulisí tak důležité instituce, jakou je městský úřad.

Návštěva radnice ve Velkých Pavlovicích

Text a foto: Mgr. Rudolf Bury / 27.10.2017