Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Návštěva městského úřadu očima dětí

V pátek 21. října se žáci třetích ročníků vydali na Městský úřad ve Velkých Pavlovicích. A jak se jim tam líbilo?

V pátek 21. října jsme se vydali na Městský úřad ve Velkých Pavlovicích. Pan starosta Jiří Otřel nás uvítal ve své kanceláři. V televizi nám ukázal letecký pohled na naše město. Podívali jsme se do oddací a výstavní síně a potom jsme šli na městský dvůr, kde mají boudu pro ztracené psy. Na radnici se mi hodně líbilo. 

Anna Kašpárková, III. A

V pátek 21. října nás ve své kanceláři přivítal pan starosta Jiří Otřel. Nejvíc se mi líbilo ve výstavní síni, bylo to tam moc pěkné. Plno oken a obrazů. V zasedací místnosti jsme si zkoušeli hlasovat. Ale nejvíc mě zaujal dvůr, kde mají traktory a spoustu zajímavých věcí. Přál bych si v Pavlovicích krytý bazén a koupaliště.

Matyáš Havlín,  III. A

V pátek navštívily třetí třídy radnici ve Velkých Pavlovicích, kde nás pan starosta zavedl do své kanceláře. Ukázal nám mapu našeho města v obří televizi. A bylo to super. Potom nás provedl celou radnicí a šli jsme i na dvůr. Tam se mi moc líbilo. Na rozloučenou jsme dostali všichni sladkosti.

Patrik  Paštika, III.  A

Dnes jsme navštívili městský úřad. Přivítal nás pan starosta Jiří Otřel. Ukázal nám mapu Velkých Pavlovic, na které bylo vidět, kudy vede plyn, voda a elektřina. Potom nás pozval do oddací síně, provedl nás výstavním sálem a také nám předvedl všechny traktory, auta a  klec na toulavé psy. Ptal se nás, co bychom chtěli ve městě změnit. Já bych chtěl nový obchod s elektronikou, sportem a hračkami. Na úřadě se mi moc líbilo.   

David Drápal, III.B

Dneska proběhla návštěva třetích tříd na městském úřadě. Všechny nás pěkně přivítal pan starosta Jiří Otřel. Provedl nás celým úřadem a moc se mi to líbilo. V našem městě bych ráda měla víc přírody a méně bytovek a také nové hřiště pro děti a kino. Pan starosta byl hodný a udělal si na nás hodně času.

                                Adina Pláteníková, III.B

V pátek 21. října jsme byli na návštěvě na Městském úřadě ve Velkých Pavlovicích. Pan starosta Jiří Otřel nás přivítal a provedl nás celým úřadem. V jeho kanceláři se nám líbila velká televize, ve které je mapa celého města. V oddací síni jsme si zkusili svatební obřad. Potom jsme si prohlédli dvůr, auta a traktory. Všechno bylo velmi hezké.

Nikola Martincová a Sofie Válková,  III. B

Text: Žáci třetích ročníků ZŠ Velké Pavlovice / 24.10.2016