Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

„Návraty za námetom“ na velkopavlovické radnici

Na přelomu podzimních měsíců září a října 2017 se ve Velkých Pavlovicích uskutečnil společný „Plenér 2017“ dospělých výtvarníků z Velkých Pavlovic a družebního slovenského města Senica navštěvujících tamní uměleckou školu. S výsledkem jejich práce na téma „Návraty za námetom“ se mohli zájemci seznámit v pátek 8. prosince 2017 v rámci vernisáže. Ta se uskutečnila v podvečerních hodinách ve výstavním sále velkopavlovické radnice.

Slavnostního okamžiku se zúčastnila i paní Mgr. Mirka Gáfriková, ředitelka ZUŠ Senica, nechyběl ředitel velkopavlovického gymnázia pan PeadDr. Vlastimil Kropáč, ani starosta města Velké Pavlovice pan Jiří Otřel.

Kulturního programu se zhostili zdejší protagonisté, zpěvu učitelka ZUŠ Velké Pavlovice slečna Barbora Grůzová se svými žačkami, o doprovod se postaral pan Jan Míchal. Přátelská atmosféra „přerostla“ v hraní na kytaru a zpěv všech přítomných. Bylo to krásné a na výsost příjemné setkání družebních měst.

Některé z vystavených obrazů je možné si zakoupit. Cena v Euro měně je uvedena u každého obrazu zvlášť.

Výstavu můžete zhlédnout až do 8. ledna 2018, v rámci pracovní Městského úřadu Velké Pavlovice * pro pracovní dobu klikněte ZDE.

Gymnázium * PLENÉR 2017 - Návraty za námetom, vernisáž výstavy

Text: Karolína Bártová / Foto: Archiv Gymnázia Velké Pavlovice / 11.12.2017