Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Naši žáci se v přespolním běhu neztratili, navíc zabodovali!

Žáci a žákyně II. stupně ZŠ Velké Pavlovice zkusili na vlastní kůži a hlavně na vlastní nohy závod v přespolním běhu. K naší obrovské radosti a příjemnému překvapení se neztratili a to ani v terénu, natož v žebříčku hodnocení! Družstvo starších žáků se umístilo v Okresním kole závodu v přespolním běhu na úžasném 4. místě a to navzdory velmi náročné a především zkušené konkurenci výběru břeclavského okresu. Velkopavlovický tým reprezentovali Lukáš Kynický, David Moravec, Patrik Suský, Pavel Fišr a Patrik Pálka.

Ke startovní čáře nastoupilo 75 závodníků, mezi kterými v jednotlivcích vybojoval 9. místo Lukáš Kynický a 10. místo Patrik Suský. Trasa byla dlouhá 3 kilometry.

Kromě těchto pěti hochů se na poloviční trati o 1.500 metrech postavily i dvě starší žákyně -  Andrea Punčochářová a Zuzana Škorpíková. Ani ty nezklamaly naděje v ně vložené a umístily se na předních příčkách – obsadily 21. a 25. místo v konkurenci 82 závodnic.

 

Všem úspěšným běžčům a běžkyním blahopřejeme!

 

Ing. Lenka Bukovská

 

 

08-10-2012-BK