Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Nadělte dětem prázdniny podle jejich gusta!

Napadlo vás už nyní, při pohledu na pololetní vysvědčení svých ratolestí, kam je v létě poslat na tábor? Aby je bavil, něco nového se na něm naučily, věnovaly se zde svým koníčkům a třeba se i trošku zocelily?

Pokud ano, přicházíme v pravou chvíli – s nabídkou prohlídky zcela nových internetových stránek věnovaných ucelené nabídce dětských táborů v České republice.

Stačí jen kliknout a společně si s dcerkou či synem vybrat, adresa je www.cesketabory.cz.

 

Největší katalog o českých táborech na internetu

Letos začaly fungovat internetové stránky České tábory.cz, které jsou největším katalogem dětských táborů v České republice. Kromě ucelené nabídky všech druhů táborů zde návštěvníci také najdou rady pro rodiče, přehled platné legislativy, právní rady a e-shop tábornických potřeb.

„Dětské tábory jsou v české republice fenoménem a nemají ve světě obdoby. Tento web má prioritně sloužit k popularizaci dětských táborů. Každý si zde může vybrat pro svoje děti nejvhodnější tábor, ať už letní nebo zimní či podle zaměření a místa konání,“ vysvětluje podstatu webu Jan Burda, hlavní autor projektu.

Webový portál cesketabory.cz nabízí řadu doplňkových služeb, které uvítají především rodiče, ale také pořadatelé táborů. „Rodiče zde najdou rady, které jim pomohou ve správném výběru tábora a také se dozvědí, jak svoje dítě na tábor nejlépe vybavit,“ doplňuje Jan Burda. V internetovém obchodě je možné najít různé tábornické potřeby a také potřebný materiál na vybavení táborů a tábořiště.

Každý rok jezdí na tábory tisíce dětí. V současné době si mohou vybírat i ze speciálně a tematicky zaměřených, například vodácky, horolezecky, sportovně, na práci s koňmi atd.

České tábory.cz jsou prvním jediným souhrnným katalogem dětských táborů v České republice. „Pro neziskové organizace jsou všechny služby na webu zdarma,“ uzavírá Jan Burda.

 

www.cesketabory.cz

info@cesketabory.cz

tel.: 777 750 131, 603 183 603

 

02-02-2009