Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Nabídky zaměstnání v INFOSERVISU

Upozorňujeme občany a návštěvníky oficiálních webových stránek města Velké Pavlovice, že v sekci Infoservis pro občany zveřejňujeme a pravidelně aktualizujeme nabídky volných míst a brigád v regionu. 

Nejnovější nabídka zaměstnání a brigád:

Hotel Lotrinsky přijme brigádnici pro práci na recepci hotelu, nástup možný ihned, podrobnosti na telefonním čísle 734 892 755.

Společnost VINIUM a.s. Velké Pavlovice, přijme brigádníky do sklepa na zpracování hroznů při vinobraní. Bližší informace na tel.: 606 735 675 nebo nejlépe osobně ve společnosti VINIUM a.s.

Nemocnice Hustopeče přijme do pracovního poměru dvě pomocnice do kuchyně. Nástup ihned, pracovní poměr na dobu jednoho roku s následným prodloužením. Ranní a odpolední směny, víkendy pouze ranní. Zájemci se mohou hlásit na osobním oddělení Nemocnice Hustopeče, nebo na telefonním čísle 519 407 350, paní Lounková.

Volné pracovní pozice ve společnosti Alvey Manex a.s.
Asistent operátora CNC laseru
Požadujeme:
Vzdělání min. vyučen
orientace ve výkresové dokumentaci podmínkou
technické myšlení
zodpovědný přístup k práci, pečlivost
průkaz obsluhy VZV výhodou
Náplň práce:
manipulace s materiálem a výrobky
popisování výrobků dle technické dokumentace
obsluha vysokozdvižného vozíku
Nabízíme:
perspektivní a zajímavé zaměstnání v prostředí středně velké strojírenské společnosti
místo výkonu práce Bořetice
pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
práce v 3 směnném provozu
stravenky, prémie, 25 dnů dovolené, firemní akce, školení
nástup možný ihned
Zájemci se mohou hlásit na tel.: 606789320 nebo e-mailu: personalni@manex.eu

Firma METAL WORKING CZ Kobylí hledá do pracovního poměru dělníka pro obsluhu linky na výrobu plastů. Jeřábnické zkoušky a průkaz obsluhy motorových vozíků výhodou. Zájemci se mohou hlásit se na tel. č.  519 367 146 paní Pinterová nebo e-mailem na info@metalworking.cz.

Firma IZO spol. s r.o. Bořetice hledá brigádníky na pozici Operátor výroby předizolovaného potrubí. Nástup možný ihned. Benefit: stravenky v hodnotě 100,-Kč na den. Schůzku je lépe předem dohodnout na telefonním čísle: 774 044 661 nebo e-mailem: sebestova@izo.cz.

12.7.2018