Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Nabídka letního dětského tábora - MORÁVKA 2015

Zveme všechny děvčata a kluky ve věku 8 až 15 let na letní dětský tábor v Morávce, který se letos uskuteční již 19. rok. Tábor je zaměřen na přírodovědnou a výtvarnou činnost. V přírodovědné oblasti na robotiku – programování a skládání legorobotů, pozorování oblohy astronomickým dalekohledem a ve výtvarné oblasti na malbu a kresbu v plenéru.

Na táborníky čeká i celotáborová hra Hledání ztracené Atlantidy. Ve výtvarné oblasti také rukodělná činnost – batikování, drátkování, korálkování, gumičkování a pletení pedigu. Děti se mohou těšit na sportovní olympiádu, diskotéku, karneval, promítání filmů, „Den naruby“, výlety do přírody i táborové vaření.

Tábor je stanový, stany jsou s celodřevěnou podlahou, postele s molitanovou matrací.
K dispozici je i teplá voda, elektřina, hospodářský stan s ledničkou.  Součástí tábořiště je srub, ve kterém se vaří. Kapacita tábora je 35 míst.

Děti si mohou užít prázdninové dny v krásné přírodě Beskyd.
Tábor je vhodný i pro alergiky.

Termín: od 19.  do 31. července 2015
Cena: 3200,- Kč

V ceně je zahrnuta doprava, ubytování, stravování (5x denně),  materiálně-technické zajištění tábora, zajištění celotáborové hry a táborové tvořivosti. Lékař je v místě.

Přihlášku můžete stáhnout z Internetových stránek www.moravka.wz.cz, nebo vyzvednout na Gymnáziu Velké Pavlovice u Ing. Marie Šmídové.

 

Ing. Marie Šmídová


 

 

27-04-2015 PV