Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Nabídka kroužků pro děti - SVČ při ZŠ Velké Pavlovice

Středisko volného času při ZŠ Velké Pavlovice zahájí začátkem října 2010 činnost zájmových kroužků pro děti a mládež, jejichž nabídku vám nyní přinášíme (seznam kroužků ke stažení po kliknutí ZDE, přihláška ke stažení po kliknutí ZDE).

Kroužky budou probíhat vždy ve stanovený den a čas uvedený ve výše uvedené nabídce, místo setkávání bude upřesněno na první informační schůzce. Činnost kroužků začne první říjnový týden a budou probíhat do konce června. Poplatek za kroužek zahrnuje materiálové zabezpečení kroužku a je stanoveno na celý školní rok.

Poplatek za kroužek se platí pololetně (polovina ceny - 1. platba v září a 2. platba v lednu).

Řádně vyplněnou přihlášku a poplatek je třeba odevzdat pracovnicím na SVČ do konce září 2010. Přihlášky je možné odevzdávat na  SVČ každý den mezi 13.00 a 16.00 hod..

Řádně vyplněnou přihlášku spolu s poplatkem na půl roku mohou rodiče nebo děti odevzdávat v dopoledních hodninách na Základní škole na I. stupni Mgr. Lence Tesařové, nebo v odpoledních hodinách na SVČ (13.00 - 16.00 hod.).

Jedna přihláška slouží k zapsání dítěte do jednoho kroužku, pro zapsání do více kroužků je nutné vyplnit více přihlášek.

Upozorňujeme rodiče dětí, že počet míst v kroužku je omezen a že při větším počtu zájemců může být kroužek rozdělen do více skupin, naopak při malém počtu dětí bude kroužek zrušen.

Pokud se máte zájem na cokoliv zeptat, kontaktujte nás na telefonním čísle 519 322 111 nebo na emailové adrese svc.velke-pavlovice@seznam.cz. Všechny dotazy rády zodpovíme!


Mgr. Lenka Tesařová a všechny vedoucí kroužků

 

 

NABÍDKA JEDNOTLIVÝCH KROUŽKŮ tabulkově (š.r. 2010/2011) - ke stažení po kliknutí ZDE

PŘIHLÁŠKA - kroužky (š.r. 2010/2011) - ke stažení po kliknutí ZDE

 

Již nyní se na děti velmi těšíme!

 

13-09-2010-BK