Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Na ZŠ obnovil činnost STŘELECKÝ KROUŽEK

Po několikaleté přestávce začal na Základní škole Velké Pavlovice opět působit střelecký kroužek. Jeho vedoucím je člověk nejpovolanější, bývalý vrchní inspektor Policie ČR pan Eduard Poulík.

Zahájení nebylo jednoduché, bylo potřeba skloubit bezpečnost dětí i atraktivnost kroužku. Vše začalo výběrem kvalitních sportovních vzduchovek, které bylo možno zakoupit, stejně jako ostatní vybavení, z části peněz, jež základní škola získala jako sponzorský dar v rámci projektu ,,Děkuji maminko, že mi pomáháš hrát si a růst“ firmy Procter&Gamble společně s Jednotou, spotřební družstvo Mikulov.

Dnes je vše připraveno, záchytná textilie je vybavena ukázkami terčů pro výcvik zásahové jednotky Policie ČR, lapači na diabolky a samozřejmě terči, do nichž se mladí střelci s větším, či menším úspěchem trefují. Myslí to s přípravou vážně a rádi by ji zúročili ve vánočním turnaji, na který by chtěli pozvat střelce hasičů.

 

Tak jim držme palce – kdo ví, jestli v malé tělocvičně základní školy ve Velkých Pavlovicích
neroste nový olympijský vítěz!

 

ZŠ Velké Pavlovice

 

Fotogalerii z činnosti střeleckého kroužku
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2012 Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

 

12-11-2012-BK