Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Na ZLATOU UDICI zabral pět a půl kilový obr kapřík!

V neděli, dne 5. května 2013, se na tréninkovém hřišti TJ Slavoj uskutečnilo Oblastní kolo rybářské soutěže mládeže Zlatá udice. Celkem se jej zúčastnilo rekordních třiadvacet mladých závodníků ze čtyř místních organizací MRS - mimo domácích ještě z Blanska, Jihlavy a Podivína.

Závod se vydařil, počasí nám přálo a kluci a holky předvedli kvalitní výkony a to jak na hřišti, tak u vody. Domácí závodníci ovládli všechny kategorie - žákyně Julie Šulová, dorostence Petr Peška a žáky Ondra Latýn, kterého následoval Martin Horák, dále byl Lukáš Kocourek desátý, Jirka Šula ml. třináctý a Tomáš Horák šestnáctý.

Za zmínku stojí parádní úlovek 5,5 kg těžkého kapra, kterého ulovila Magda Švecová z Podivína. Tento obr byl následně puštěn do velkého rybníka.

Teď už  jen zbývá popřát velkopavlovickým závodníkům bohatý úlovek, přesnou ruku a chytrou hlavu pro Svazové kolo, které se koná příští víkend v Týnci.

Jako obvykle bych rád poděkoval všem, kteří se na pořádání soutěže podíleli: Oldovi Vymazalovi, Vašku Halmovi, Kubovi Svobodovi, Marii Šulové, Jiřímu Šulovi st. a Míši Šulové.

Výsledková listina oblastního kola soutěže ZLATÁ UDICE ke stažení po kliknutí ZDE.

 

Ing. Jiří Šula, hlavní pořadatel soutěže


 

Fotogalerii z oblastního kola soutěže „Zlatá udice“ ve Velkých Pavlovicích
otevřete kliknutím na obrázek…

 

Foto © 2013 Archiv Klubu sportovního rybářství TJ Slavoj Velké Pavlovice

 

 

06-05-2013-BK