Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Na základce bojovali "O pohár starosty města"

Ani v letošním roce jsme nepřerušili tradici turnaje v sálové kopané žáků prvního stupně, O pohár starosty města. Přesto byl poslední lednový den, kdy se turnaj obvykle koná, něčím výjimečný. Zápasy totiž přišel soudcovat sám pan starosta Jiří Otřel. V roli rozhodčího se prostřídal s panem Pavlem Latýnem. Co se naopak nezměnilo, byl soutěžní zápal všech zúčastněných týmů.

Každé z družstev v obou kategoriích, starší i mladší, do posledních chvil doufalo ve vlastní vítězství a zisk poháru. Některé naděje postupně pohasínaly, jiné sílily. Nakonec se z vítězství v mladší kategorii těšili borci z 3. A, na druhém místě skončila 3. B a třetí místo obsadila třída 2. A. Ve starší kategorii byl souboj napínavý až do poslední chvíle, kdy nakonec zvítězila třída 5. B před 4. B. Třetí příčku obsadili hráči z 5. A a s pomyslnou bramborovou medailí odešla třída 4. A.

Střelecky se velmi významně zapsal do výsledkové tabulky Samuel Horák, který byl za svůj výkon osmi vstřelených gólů odměněn diplomem pro nejlepšího střelce turnaje.

Text: Mgr. Miroslava Kosíková / Foto: Archiv ZŠ Velké Pavlovice / 1.2.2017

ZŠ * O pohár starosty města