Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Na výstavu DARY JIŽNÍ MORAVY i s dětmi, na dýňobraní

Pořadatelé třídenní výstavy DARY JIŽNÍ MORAVY nezapomínají ani na nejmenší děti, jejich rodiče, ale hlavně na jejich společného tvůrčího a výtvarného ducha. V rámci výstavy bude na páteční odpoledne připraven další ročních oblíbené akce VESELÉ DÝŇOBRANÍ aneb ROZSVÍTÍME EKOCENTRUM TRKMANKA. Vyřezávání strašáků dýňáků odstartuje úderem čtvrté hodiny odpolední.

Děti si spolu s rodiči přinesou nezbytný ostrý nožík, svíčku, dle vlastní fantazie nejrůznější přírodniny či jiné rekvizity k dozdobení dýňáků a pokud mají možnost, tak i samotnou dýni. V případě, že se jim nepodaří dýni obstarat, dostanou ji od pořadatele. Stejně tak i malé sladké občerstvení.

Dětská akce Veselé dýňobraní proběhne za každého počasí. Pokud nám bude sluníčko přát, vyřezávat se bude na nádvoří ekocentra a pokud bude zima či déšť, schováme se do výtvarné dílny umístěné v suterénu.

Po ukončení vyřezávání budou dýňáci stejně jako loni umístěni před Ekocentrum Trkmanka, kde budou každý večer rozsvěcováni.

Přijďte si vlastnoručně vyřezat svého strašáka dýňáka
a pomoci nám tak i letos rozsvítit Ekocentrum Trkmanka!

Na všechny děti se už nyní velmi těšíme.

Karolína Bártová


 

Výstava DARY JIŽNÍ MORAVY (27. – 29. září 2013)
* podrobný program po kliknutí ZDE

VESELÉ DÝŇOBRANÍ aneb ROZSVÍTÍME EKOCENTRUM TRKMANKA (27. září 2013)
* podrobný program po kliknutí ZDE

 

 

13-09-2013-BK