Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Na velkopavlovickém gymnáziu byl zahájen nový školní rok

V úterý 1. září 2009 začal pro 316 studentů naší školy nový školní rok 2009/2010. Napětí, nervozita  a očekávání bylo vidět na tvářích studentů prvních ročníků, kteří usedli do školních lavic na gymnáziu poprvé. Právě pro ně bylo připraveno slavnostní zahájení v aule školy, kterého byl přítomen i starosta města pan Ing. Pavel Procházka. Pan starosta ve svém vystoupení zdůraznil význam střední školy pro město a popřál novým studentům úspěšný školní rok, který je v krátké historii školy rokem čtrnáctým.

Ředitel školy představil studentům a přítomným rodičům třídního učitele 1.A PhDr. Rubáše a třídní učitelku Primy Mgr. Strouhalovou. Ve stručnosti přítomné seznámil s organizací školního roku a výukou podle vlastního školního vzdělávacího programu, který nese název „Škola pro život“.

Ostatní studenti jako „ostřílení mazáci“ bez potíží přicházeli se spoustou zážitků do svých uklizených tříd kde je čekali spolužáci a jejich třídní vyučující. V tomto školním roce bude maturitní zkoušku ve dvou třídách skládat 52 studentů a nejen jim přejeme úspěšný školní rok.

PaedDr.Kropáč Vlastimil

 

Fotogalerii ze zahájení nového školního roku na gymnáziu
otevřete kliknutím na obrázek ...

 

Foto: Archiv gymnázia

 

01-09-2009