Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Na velkopavlovické Turistické informační centrum pro sedm nových razítek

Turistické informační centrum Velké Pavlovice netrpělivě vyhlíží jaro a start letošní turistické sezóny. Protože se na naše návštěvníky velmi těšíme a chceme jim udělat radost, vyslyšeli jsme jejich tužby a vyšli jim vstříc. Jak? Ke každé Turistické vizitce, kterou u nás prodáváme (v současné době je jich rovných jedenáct) jsme nechali vyrobit originální turistické razítko do Turistického deníku. 

Doposud nám chybělo šest razítek k vizitkám z okolních obcí. Turisté většinou litovali, že si sice u nás vizitku zakoupí a nalepí, ale razítko jim schází. Od letošního jara už budou mít díky naší novince své cestovatelské deníky v naprostém pořádku!

A kdo rád běhá, může si ke svým „štemplovým“ úlovkům přidat i razítko Běhu o velkopavlovickou meruňku. Nejen to, běh si může i vyzkoušet! Nejbližší příležitost bude už tuto sobotu, více o akci * po kliknutí ZDE. Už nyní se těšíme na společný závod vinorodou krajinou!

194331

Text: Karolína Bártová, TIC Velké Pavlovice / 20.3.2018