Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Na slovíčko o koncertu Suzanne Vega ve Velkých Pavlovicích, při pohárku vína s kamerou

Nebývá tak časté, aby světoznámé hvězdy současného hudebního nebe koncertovali jinde než ve velkých městech naší republiky. Po několika letech spolupráce se podařilo umělecké společnosti Solis Art z Vrbice pozvat proslulou americkou písničkářku Suzanne Vega do jednoho z malebných měst jihu Moravy, do Velkých Pavlovic. Její koncert se uskuteční v rámci pilotního ročníku mezinárodního hudebního festivalu IN MUSICA VERITAS, který agentura Solis Art připravuje a který přinese ještě několik zajímavých uměleckých překvapení na zajímavých místech jižní Moravy.

Pro koncert Suzanne Vega zvolili místo více než typické – vinařství, a to ne ledajaké. Vinařství Radka Balouna ve Velkých Pavlovicích patří bez nadsázky mezi světovou špičku, o čemž svědčí řada vítězství a medailí z prestižních světových výstav. Dlouhou dobu je dodavatelem vín např. na Pražský hrad ke státním návštěvám. Červencový večer zde strávený vám poskytne nejen zážitek z vynikající hudby, ale součástí akce je i degustace vín a beseda u cimbálu s Presúzním sborem, tedy večer zcela moravský až na onu jednu milou hvězdnou výjimku.

Koncert se bude konat 13. července na nádvoří vinařství Baloun a vystoupí zde také Neznámý písničkář Vít a kapela November 2nd.

Solis Art

O koncertu více ZDE 

 

Na slovíčko o koncertu Suzanne Vega při pohárku vína 
VIDEOSTUDIO GRÉGR Velké Pavlovice

 

08-06-2011 PV