Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Na Noc s Andersenem bude v knihovně ladovsky příjemně a živo až do noci

Po dvou letech přestávky přivítá konečně velkopavlovická městská knihovna malé nocležníky! Z pátku 6. května na sobotu 7. května v ní totiž proběhne Noc s Andersenem. 

Pohádkové přespávání v knihovně, tentokrát v duchu pohádek a maleb Josefa Lady, je určená pro děti ve věku 2. až 5. tříd.

Letos „naše Noc“ proběhne netradičně až po oficiálním termínu této celorepublikové akce. A to z prostého důvodu... Aby nám už potřetí akci nepokazilo protiepidemické opatření, posunuly jsme ho až na květen. Tentokrát už nás nic nezastaví!

Sraz všech malých čtenářů je naplánován na 18 hodinu, spacáky samozřejmě s sebou, i když toho moc nenaspíme. I letos je nutné děti přihlásit předem – kapacita spáčů je omezena! Vzhledem ke každoročnímu velkému zájmu dětí a omezenému prostoru knihovny dostanou přednost čtenáři knihovny  - tzn. děti, které mají čtenářskou průkazku a platnou registraci. Je to z důvodu, že primárně byla a je Noc s Andersenem akce, která má rozvíjet čtenářství děti. Z toho stejného důvodu ale přivítáme rádi i nové dětské čtenáře - registrovat můžete tedy vaše dítě současně s přihláškou.

Registrace na akci probíhá osobně v knihovně u knihovnice, kde také dostanou rodiče spolu s přihláškou veškeré informace. 

Přihlášku si můžete také stáhnout * po kliknutí ZDE, odevzdejte ji prosím v knihovně,
nebo ji podepsanou odešlete emailem na knihovna@velke-pavlovice.cz nejpozději do 2. května 2022.
Co mají mít děti s sebou na přespání *  naleznete po kliknutí ZDE

240131

Text: Lucie Gawlová, knihovnice Městské knihovny Velké Pavlovice / 26.4.2022