Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

NA KOLE KRAJEM KUDY PROŠEL PÁN BŮH ...

Nadace Partnerství Vás zve ... Přijměte naše srdečné pozvání k cykloturistickému putování krajinou, kudy prošel Pán Bůh, jež se bude konat v sobotu dne 4.července 2009, souběžně s akcí Víno v oranžovém. Pestrých 40 kilometrů a jedinečné vinařské zážitky připravili pro účastníky tohoto výletu pořadatelé z Nadace Partnerství, Forum Moravium a boleradičtí vinaři.

Oranžové Velkopavlovicko zrajících meruněk a kvetoucí světlice barvířské nabízí atraktivní cyklistiku a poznání opulentních červených vín Modrých Hor i tajemné odrůdy moravských vinic Neuburského bílého v Boleradicích.

Celodenní výlet se startem a cílem před Městským úřadem ve Velkých Pavlovicích zahájíme přípitkem požehnanému kraji v 10.00 hod.

Stezka Modré hory, Moravská vinná stezka a Velkopavlovická vinařská stezka:
Šlechtitelská stanice vinařská (prohlídka, ochutnávka) – rozhledna Nad zahradami – Bořetice (Vinařství Jedlička a Novák – ochutnávka) – Němčičky – Horní Bojanovice – Boleradice (Neuburské bílé, tajemná odrůda moravských vinic) – Morkůvky – Brumovice – Kobylí – Bořetice – Velké Pavlovice (38 km)

Po dojezdu do cíle Víno v oranžovém

> otevřené sklepy ve Velkých Pavlovících
> meruňkové speciality
> country večer

 

Nadace Partnerství se těší na Vaši hojnou účast!

 

 

Pozvánka ke stažení ve formátu PDF po kliknutí ZDE.

 

Nadace Partnerství - www.nap.cz

Moravské vinařské stezky - www.stezky.cz

15-06-2009