Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Na gymnáziu zahájili školní rok, už po jednadvacáté

Dne 1. září 2016 uplynulo již dvacet let od okamžiku, kdy byla na Gymnáziu Velké Pavlovice zahájena výuka prvních žáků školy.

Po letních prázdninách byl slavnostně zahájen pro studenty našeho gymnázia dvacátý první školní rok. Napětí, nervozita a očekávání byly vidět na tvářích studentů prvních ročníků, kteří usedli do školních lavic na gymnáziu poprvé. Právě pro ně bylo připraveno slavnostní zahájení v aule školy, kterého byl přítomen i starosta města pan Jiří Otřel. Pan starosta ve svém vystoupení zdůraznil význam střední školy pro město a popřál novým studentům úspěšný školní rok 2016/2017 na dlouhé cestě za vzděláním.

Ředitel školy představil studentům a přítomným rodičům třídní učitelku primy - Mgr. Stanislavu Tomkovou a třídní učitelku 1.A - Ing. Marii Holáskovou. Ředitel školy přítomné seznámil s posláním školy a popřál studentům, aby se co nejdříve zadaptovali na nové prostředí a vytvořili pracovité kolektivy.

Ostatní studenti jako „ostřílení mazáci“ bez potíží přicházeli se spoustou zážitků do svých tříd, kde je čekali spolužáci a jejich třídní vyučující. V tomto školním roce bude maturitní zkoušku ve dvou třídách skládat 30 studentů.

Všem žákům školy, stejně jako jejich vyučujícím, přeji úspěšný školní rok.

 

PaedDr. Vlastimil Kropáč, ředitel Gymnázia Velké Pavlovice * www.gymnazium.velke-pavlovice.cz


 

Fotogalerii ze zahájení nového školního roku 2016/2017
na velkopavlovickém gymnáziu otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2016 Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

 

 


02-09-2016-BK