Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Na gymnáziu začaly ústní maturitní zkoušky

Maturitní maraton na našem gymnáziu začal 2. května 2013 státní částí, složenou z písemných prací a didaktických testů z matematiky, českého a anglického jazyka. Po dalších dnech příprav začaly v pondělí 27. května 2013 ústní maturitní zkoušky. Studenti maturitních ročníků skládají ústní maturitní zkoušku ze dvou školních profilových předmětů a dvou povinných předmětů společné státní části.

V letošním školním roce maturuje 20 studentů oktávy s třídním učitelkou Mgr. Janou Zavadilovou v osmiletém studijním oboru. Předsedou této maturitní komise je RNDr. Přemysl Pokorný. V maturitní třídě 4. A s třídním učitelem PhDr. Stanislavem Rubášem maturuje 24 studentů čtyřletého studijního oboru a předsedou této maturitní komise je Mgr. Jana Jedličková. Obavy a napětí ze své první zkoušky dospělosti postupně opadaly a studenti před maturitní komisí prokazovali své znalosti.

Přejeme všem studentům maturitních ročníků hodně štěstí a držíme palce při jejich první zkoušce dospělosti.


PaedDr. Kropáč Vlastimil
            ředitel školy

 

Fotogalerii z maturitních zkoušek otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

27-05-2013 PV