Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Na gymnáziu se maluje, studenti se vrátí do nového

Přestože si prozatím užíváme stále zimu a za okny je neobvykle bílo, nastaly jarní prázdniny. Sladké týdenní lenošení a zasloužený odpočinek, oproštěný od školních povinností, si plnými doušky užívají také studenti velkopavlovického gymnázia.

Dveře školy se sice na pět dnů uzavřely, avšak pracovní ruch zde neutichnul – naopak! Období volna je využito pro vymalování tříd a chodeb druhého nadzemního podlaží. Malířské práce provádí p. Urbánek s p. Kovaříkem z Uherčic a p. Cedivoda z Velkých Pavlovic.

Provozní pracovníci gymnázia, paní Kallusová, Havlíková, Jaborníková a pan Latýn, zahájili ihned po malířských pracích generální úklid, aby bylo příští týden opět vše připraveno pro nerušené zahájení výuky. Studenti se vrátí zpět do školních lavic v pondělí 2. března 2009, díky nově vymalovaným třídám ve veselých barvách se jim bude jistě lépe dařit a za pár měsíců i maturovat.

 

Věříme, že nové prostředí bude pro studeny a vyučující podnětné!

Foto: Archiv gymnázia

25-02-2009