Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Na farní zahradě se konal PŘEKÁŽKOVÝ BĚH

Počasí hrátkám pod širým nebem sice moc nepřálo, přesto se v neděli 24. dubna 2016 uskutečnil na farní zahradě „Překážkový běh“ pro děti všech věkových kategorií. Stalo se tak pro farníky o velmi významném a slavnostním dnu, kdy se v dopoledních hodinách konalo v místním kostele Nanebevzetí Panny Marie První svaté přijímání.

Děti z farností Velké Pavlovice, Němčičky a Horní Bojanovice, ale také jejich rodiče a prarodiče se odpoledne sešli na velkopavlovické faře, aby si zde děti protáhly tělo a dospělí si povyprávěli. Program byl skvělý a pro pasivně přihlížející více než zábavný! Organizátoři si pro aktivní účastníky, tedy soutěžící, připravili nápaditou a trošku i náročnou tzv. „Opičí dráhu“ plnou záludných a mrštnost vyžadujících tělocvičných úkolů.

Malí závodníci měli jedinečnou možnost vyzkoušet si řadu velmi neobvyklých disciplín, jako třeba slalom mezi kužely, běh starými pneumatikami, přeskok pařezu, soustředěnou chůzi po kladině či dřevěných špalících, plazení se po trávníku pod sítí utvořenou z provazů, zvedání naplněného kbelíku pomocí kladky a nebo skákání „Panáka“.

Ten kdo neměl pohybu ani po absolvování překážkového běhu dost a nebo se potřeboval zahřát, zaskákal si na obrovské trampolíně. Samozřejmě nechyběly ani sladké odměny pro každého zdatného účastníka a krásné ceny pro ty nejlepší a nejrychlejší.

O tom, že se všichni náramně bavili, se můžete přesvědčit v přiložené fotogalerii!

 

Karolína Bártová


 

Fotogalerii z PŘEKÁŽKOVÉHO BĚHU na farní zahradě
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2016 Oldřich Otáhal

 

 


25-04-2016-BK