Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Na břeclavské poliklinice nyní Jana Vondrová

Díky vstřícnosti vedení Polikliniky v Břeclavi získala naše městská knihovna nové prostory pro výstavní činnost. Na začátku máme zájem dát šanci především fotografům, kteří s námi spolupracují už 12 let. 

V dubnu a květnu jsme na radiodiagnostické oddělení polikliniky umístili fotografie z výstavy k projektu „Lidé v pohybu“, který realizovalo Záhorské osvětové středisko v Senici  v roce 2019. Fotografie prezentovaly moravskou stranu účastníků, jednalo se tedy o práce Oldřicha Hradského, Ludmily a Ivana Podešvových a Jany Vondrové z Velkých Pavlovic, Jozefa Držiaka a Pavla Sedláčka z Vrbice a Adama Růžičky z Kostic.

Od 26. května do 31. srpna 2021 si pak všichni návštěvníci mohou prohlédnout autorskou výstavu fotografií Jany Vondrové. Srdečně vás všechny zveme k její návštěvě, protože nabízené prostory jsou pro výstavy více než vyhovující. Navíc přinášejí vystavovaná díla také nezpochybnitelný sociální přínos. Připomínáme, že se jedná o prostory RTG oddělení ve 2. patře. Zaměstnanci oddělení, které vede primářka MUDr. Monika Petrjánošová, budou  potěšeni, pokud o výstavy bude mít zájem také široká veřejnost.

Díky úzké spolupráci se Záhorským osvětovým střediskem v Senici počítáme s tím, že fotografie Jany Vondrové vystřídá v září a říjnu 2021 autorská výstava z tvorby dr. Ĺubice Krištofové ze Senice. S nabídkou vystavovat v Břeclavi se pochopitelně obracíme také na všechny velkopavlovické fotografy.

Jana Vondrová vystavuje své fotografie na břeclavské poliklinice...

228605

Text: Mgr. Dana Růžičková, Městská knihovna Velké Pavlovice / Foto: Mgr. Dana Růžičková / 31.5.2021