Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Mužáci zapěli tentokrát v Bořeticích

Pět mužáckých modrohorských sborů, folklórní soubor "Krúžek" z Němčiček a cimbálová muzika Lašár ... to vše jste mohli zažít, pro tentokrát kvůli ne příliš příznivému počasí, v kulturním domě v Bořeticích třetí květnovou sobotu. Toto májové setkání se stalo již tradiční záležitostí a je spojeno s oblíbeným Májovým putováním okolím Modrých Hor.

Celým večerem provázela Petra Eliášová, která večer zahájila spolu s pěticí představitelů Modrých Hor - za obec Vrbice přítomné přivítal místostarosta Tomáš Bílek, za obec Kobylí starosta Pavel Kotík, za obec Bořetice starosta František Petrásek, za obec Němčičky starosta Filip Stávek a za město Velké Pavlovice starosta Jiří Otřel. Nechyběla také degustace modrohorských vín a něco dobrého k zakousnutí.

Letošní ročník organizovala jedna z pětice modrohorských obcí, a to obec Bořetice, která předala štafetový kolík do Kobylí.

Tak příští rok zase na shledanou...

DSO Modré Hory * Mužáci zapěli tentokrát v Bořeticích

Text: Eva Bauerová, DiS. - Modré Hory / Foto: Ing. Přemysl pálka / 23.5.2017