Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

MUSICA ANIMAE hraje a zpívá hudbu z duše

Poklidnou, vážnější a romantickou tečku za premiérovým ročníkem Prázdninových slavností hudby ve Velkých Pavlovicích vytvořilo skvělé vystoupení komorního souboru MUSICA ANIMAE. „Hudba z duše“, jak se dá volně přeložit název tohoto hudebního kvarteta, rozezněla naposled svátečně naladěné nádvoří Ekocentra Trkmanka.

Nedělní koncert byl zasvěcen skladbám domácích i světových autorů, různému nástrojovému obsazení a přehlídce stylového období a to od období baroka až po muzikály 21. století.

Letošní rok je pro soubor MUSICA ANIMAE, aktuálně vystupující v sestavě Jarmila Čadeni, Dagmar Osičková, Zbyněk Bílek a Jan Míchal,  již 13. sezónou. Během těchto let se hudebníci představili na více než 120 koncertech.

MUSICA ANIMAE vystupuje na mnoha slavnostech, které souvisejí s oslavami v průběhu roku, jako jsou velikonoční či vánoční, svatováclavské slavnosti, vinobraní, koncerty klasické i lidové hudby, adventní koncerty. Mohli byste ji slyšet na vystoupeních v kostelech nebo na výchovných koncertech pro školy i školky.

Soubor pravidelně spolupracuje s žesťovým kvintetem, jehož členy zde ve Velkých Pavlovicích také dobře známe, a řadou dalších hudebníků a sólistů.

Karolína Bártová


 

Fotogalerii z koncertu komorního souboru MUSICA ANIMAE
na Prázdninových slavnostech hudby otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Archiv Ekocentra Trkmanka Velké Pavlovice

 

 

13-08-2013-BK