Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Moudrá sova pozvala děti do vánoční dílničky

Čas adventu je obdobím protkaným dlouhou zlatou nitkou táhnoucí se čtyřmi nejkouzelnějšími týdny v roce. Tento tajemný čas začíná již koncem měsíce listopadu a končí o Štědrém dnu. Přestože jsou dny adventní nejkratší v roce, je velmi těžké zabavit v nich na Vánoce se těšící děti.

Městská knihovna a Turistické informační centrum ve Velkých Pavlovicích podaly v této věci všem rodičům a prarodičům nejmenších dětí pomocnou ruku a co se týče bavení dětiček přispěly svou malou troškou do mlýna uspořádáním tvůrčí akce s názvem "Vánoční dílnička u Moudré sovy".

Děti měly možnost vyrobit si v příjemných takřka domácích prostorech knihovny pěkné papírové výrobky s vánoční tématikou – přáníčka, řetězy na stromeček, krabičky na dárky, vločky do oken a mnohé další.

Pohlazením po duši pro nás bylo nadšení všech dětiček, jež si k nám našly i se svými maminkami či babičkami v hektické době předvánoční čas. Měly jsme připraveno na výběr hned několik možných výrobků, ze kterých si mohl každý vybrat dle svého gusta. Moc nás potěšilo, s jakým elánem se děti do tvořeníčka pustily, jak jim šla práce od ruky a také to, že nezůstaly u výroby jen jedné věci. Mnohé z nich si vyrobily téměř vše, co jsme nabízely.

 

Kdo si protentokrát nenechal ujít tvořeníčko
mezi knihami pod křídly moudré sovy?


Natálka Drbolová s babičkou
Evička Novotná s maminkou
Kubíček Špaček s maminkou
Marťa, Ondra a Šimůnek Bankovi s maminkou
Lucinka Kynická a Zuzanka Bártová

Doufáme, že vše co si u nás děti vyrobily, jim přineslo velkou radost.

 

Všem, a nejen těm kteří přišli mezi nás, přejme krásné Vánoce
a příště se těšíme na shledanou!

 

Karolína Bártová a Mgr. Dana Růžičková

 

 

Fotogalerii z VÁNOČNÍ DÍLNIČKY U MOUDRÉ SOVY
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2009 Karolína Bártová

 

12-12-2009