Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Moravští rybáři pokořili vítr, padaly rekordy

V neděli 27. dubna 2014 se na fotbalovém hřišti ve Velkých Pavlovicích uskutečnilo Mistrovství Moravského rybářského svazu v rybolovné technice. Soutěžilo se ve všech vícebojích.

Účast byla početně slabší než obvykle, na kvalitě výkonů se to však nepodepsalo. Kdo uměl ve větru naházet dobré terče, čekal ho díky tradičnímu pavlovickému čerstvému větru velmi kvalitní výkon. Padlo spoustu osobních rekordů a v mužské kategorii se výsledkově jednalo o jeden z nejkvalitnějších závodů světové historie.

Pětiboj vyhrál domácí Ing. Jiří Šula v novém osobním rekordu 553,37 bodů, za ním o 3 body skončil Ing. Miloslav Krejčí z Kroměříže a o další 4 body méně měl jeho syn Martin. V sedmiboji a devítiboji Ing. Krejčí porážku z pětiboje Ing. Šulovi oplatil.

Kategorii juniorů vyhrál kroměřížský Petr Košařík. Všechny další kategorie ovládli domácí závodníci: žákyně Julie Šulová, žáky Martin Horák a mladší žáky do 10-ti let Jiří Šula nejmladší.

Zvláštní poděkování za plynulý a hladký průběh soutěže patří rozhodčím a organizátorům, jmenovitě Marii Šulové, Václavu Halmovi, Oldřichu Vymazalovi, Radkovi Bártovi, Michalovi Mauerovi a Jakubovi Svobodovi.

Tabulku výsledků Mistrovství Moravského rybářského svazu v rybolovné technice (27.4.2014) * otevřete kliknutím ZDE

Ing. Jiří Šula


 

Fotogalerii z Mistrovství Moravského rybářského svazu v rybolovné technice
ve Velkých Pavlovicích otevřete kliknutím na obrázek…

 

Foto © 2014 Michaela Šulová

 

 

 

30-04-2014-BK