Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Moravský pohár a finále Českého poháru 2010 v rybolovné technice opět po roce ve Velkých Pavlovicích

V sobotu dne 25. září 2010 se na hřiště TJ Slavoj ve Velkých Pavlovicích sjelo přesně 54 soutěžících, kteří se zde zúčastnili Moravského poháru a finále Českého poháru 2010 v rybolovné technice. Kromě České republiky mělo toto netradiční sportovní klání zastoupení také ze Slovenska a Polska.

Čeští závodníci přicestovali z mnoha koutů republiky, např. z Českých Budějovic, Kroměříže, Jihlavy, Mostu, Písku, Humpolce a Prahy. Za Město Velké Pavlovice přivítal hosty místostarosta Ing. Zdeněk Karber, jež všem soutěžícím a také početné základně pořadatelů popřál úspěšný den, pěkné výsledky a krásné sportovní zážitky. Garantem soutěže byl jmenován prezident Českého rybářského svazu MUDr. Josef Doležal, který se jako pořadatel celodenních závodů aktivně účastnil.

Tak jako vždy se organizace závodů v rybolovné technice ve Velkých Pavlovicích chopil široký okruh rodiny Šulovy a jejích přátel. Poděkování patří řediteli závodu Ing. Jiřímu Šulovi ml. za výbornou organizaci a zároveň i reprezentaci, paní Marii Šulové – zástupkyni hlavního rozhodčího, Jiřímu Šulovi st. – pokladníku akce, za bodovací komisi Michaeli Šulové a Radku Bártovi – technickému řediteli.

 

Oficiální výsledkové listiny závodů, které se v současné době zpracovávají, budou zveřejněny v co nejbližší době.

 

Fotogalerii z Moravského poháru a finále Českého poháru 2010
v rybolovné technice ve V. Pavlovicích otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2010 Karolína Bártová

 

25-09-2010-BK