Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Modrohorští fotbalisté dali na frak Europoslancům

Sobota s datem 8. září 2012, doslova nabitá akcemi ukázala, že v Modrých Horách neexistuje pouze cykloturistika, ale i týmové sporty. Jedním takovým byla kopaná. Ale ne jen tak ledajaká! Tým Modrých Hor složený například Ing. Pavlem Procházkou, starostou města Velké Pavlovice, Ing. Davidem Ludínem, předsedou vinařů z Němčiček, trenérem mužstva starostou Václavem Surmanem z Bořetic a dalších dokázali, že dovedou kopat nejen ve vinohradě ale i do kulatého nesmyslu.

Díky podpoře Spolkové svobodné republiky Kraví hora a Obce Bořetice, zde tým Modrých Hor zinscenoval recesistický nástup formou bannerů s „protestujícími“ nápisy - viz přiložená fotogalerie (otevřete kliknutím ZDE).

Ještě před úvodním hvizdem všechny přítomné osobně přivítal vzácný host – známý sexuolog MUDr. Radim Uzel, CSc., který popřál všem „kopálistům“ štěstí ve hře a svěží sexuální život.

Napínavý zápas s týmem Europoslanců ozdobený hezkými fotbalovými akcemi přinesl pro tým z Modrých Hor jak jinak než vítězství v poměru 5:2. Hrálo se za velmi tropického počasí a za podpory velmi slušného počtu fanoušků.

Tým hostů sehrál zápas ve složení: Petr Ježek, Josef Kaplan, Michal Kaplan, Václav Janda, Petr Dolejší, Aleš Silovský, Petr Dlouhý, Michal Ziliak, Daňo Sečanský, Vlado Faber, Andrej Krajčer a čestný host Radim Uzel.

 

Děkujeme vše pořadatelům!

 

Ing. Přemysl Pálka, DSO Modré Hory

 

Fotogalerii z fotbalového zápasu MODRÉ HORY versus EUROPOSLANCI
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2012 Ing. Přemysl Pálka

 

 

10-09-2012-BK