Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Modrohorský turnaj v sálové kopané

Modrohorci v neděli 6. března 2011 opět dokázali, že dovedou kopat nejen ve vinohradě ale i do kulatého nesmyslu zvaného meruna. Napínavé zápasy ozdobené hezkými fotbalovými akcemi přinesl 1. ročník Modrohorského turnaje v sálové kopané. Vítězem turnaje se stalo kvalitní B mužstvo z Bořetic. Na druhém místě skončil A tým z Kobylí. Velkopavlovické Béčko skončilo na místě třetím. Zvláště zápasy mezi prvními třemi mužstvy, byly velmi vyrovnané a dramatické. Na čtvrtém místě skončilo A mužstvo Němčiček a na pátém FK Vrbice 1959.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen mladík Nováček z Němčiček, nejlepším brankářem se stal Jaroslav Otáhal z Kobylí a nejlepším střelcem byl Michal Jílka z Velkých Pavlovic se šesti gólovými zápasy. Videozáběry jsou pořízené z dramatického souboje mezi mužstvy z Bořetic a Velkých Pavlovic. V tomto zápase vyhrály Bořetice v poměru 4 : 3.

 

Fotogalerii (Foto © 2011 Ing. Přemysl Pálka) - otevřete kliknutím ZDE

 

Souboj mezi mužstvy z Bořetic a Velkých Pavlovic
 VIDEOSTUDIO GRÉGR Velké Pavlovice

 

08-03-2011 PV