Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

MODROHORSKÉ plesání se Salonním orchestrem Brno

Ve víru tance a společenského dění se odvíjela atmosféra sobotního večera dlouho až do noci na V. Společenském plese Modrých Hor. Večerem provázela redaktorka a moderátorka Českého rozhlasu Brno paní Petra Polzerová. Slavnostního zahájení se ujala starostka obce Kobylí paní Dagmar Kovaříková, starosta obce Vrbice a předseda DSO Modré Hory pan Tomáš Bílek a na domácí půdě starosta Velkých Pavlovic pan Pavel Procházka.

První vystoupení v podobě předtančení standardních tanců patřilo dětskému tanečnímu páru Barbora Hallová a Daniel Vojtěšek z Bořetic. Juniory na tanečním parketě vystřídalo šest tanečních párů z tanečního studia DANCER Senica.

Salonní orchestr Brno, který oslavil 20. výročí od svého založení, pod vedením pana Františka Školaře a za pěveckého doprovodu sólistky paní Magdy Vitkové, přilákal již sedmým rokem do sálu velkopavlovické sokolovny své příznivce nejen z blízkého okolí. Zatančit si přijeli hosté odkudkoliv - z Prahy, z Brna, početná výprava tanečníků ze Znojma i ze Slovenska. Škoda jen, že tato hudba salonních klasiků nenachází ani po letech své příznivce mezi našimi občany.

K úsměvné náladě a dobré pohodě hostů přispěla i degustace vín vinařů z Modrých Hor a k plesu patřící tombola. Naše poděkování patří všem, kteří přispěli vzorky vín i dárky do tomboly a všem, kteří se podíleli na přípravách plesu.

Dagmar Švástová


 

Fotogalerii I. z V. Společenského plesu MODRÝCH HOR 2013 otevřete ZDE

Fotogalerii II. z V. Společenského plesu MODRÝCH HOR 2013 otevřete ZDE

 

Foto © 2013 Ing. Zdeněk Karber

 

Více o Modrých Horách - www.modrehory.cz

 

 

17-02-2013-BK