Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Modré Hory versus Europoslanci * videoreportáž

Na hřišti Celcicu Bořetice se hrála prestižní kopaná, ve které vítěz bere vše, poražený nic. Do konce mače však vůbec nebylo jasné, zda se hraje o dotace či jen o lahvinku vína.

Nejprve přítomný sexuolog MUDr. Radim Uzel a markrabě Lašský popřáli aktérům na bitevním poli Celticu Bořetice stále svěží sexuální život. Kapitán Modrohorců Pavel Procházka se snažil, seč mohl, dobýt obranný val hostů, síť soupeře však tento fotbalový plejer neprotrhl.

Taktika domácích byla pro novináře tabu. Videostudiu Grégr se jako jediné mediální stanici podařilo tuto taktiku poodkrýt a to v rozhovoru na kameru s trenérem a starostou obce Bořetice v jedné osobě Václavem Surmanem: „Naši hráči ani hlt, soupeři co hrdlo ráčí.“

Atmosféra v ochozech odpovídala významu akce. Paní Műllerová přivezla na středový kruh hřiště v invalidním vozíčku veterána I. světové války Josefa Švejka a zavláli i proti unijní recesistické transparenty. Z ochozů se nesl zpěv, pískot ale i potlesk. Proč ne, vždyť Modrohorci rozdrtili Europoslance v poměru 5:2.

Všichni byli spokojeni, i když se nerozdávaly dotace, ale na tu lahvinku vynikajícího moravského vína přeci jen došlo.

Miroslav Grégr


 

Modré Hory versus Europoslanci
VIDEOSTUDIO GRÉGR Velké Pavlovice

© 2012 Město Velké Pavlovice

 

 

24-09-2012 PV