Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Módní show, Fashion party na jazzu aneb VEČER nejen PRO ŽENY * videoreportáž

Ekocentrum Trkmanka ukazuje, jak široké může být jeho využití. Mohli jsme se o tom přesvědčit  na společenské akci Večer nejen pro ženy. Doposud se v prostorách zámečku pohybovaly zejména děti v rámci environmentálních vzdělávacích programů, konaly se zde odborné konference a také již další aktivity s kapacitou do 90 osob.
V sobotu 1. prosince zaplnili velký sál hosté společenské akce „Večer nejen pro ženy, aneb Fashion party na jazzu“.

Zájem o tento program byl tak velký, že kapacita připravených míst v počtu 130 židliček byla téměř nedostačující. Hosté se mohli přesvědčit, že akce typu módní přehlídka ve spojení s prezentací dalších firem z našeho regionu může nabízet také poradenství v oblasti péče o naše zdraví, zdravý životní styl … Zkrátka tento večer svým bohatým programem uspokojil každého, kdo neváhal a přišel.

Bonusem pro zúčastněné byl i bohatý raut od sponzorů, mimo jiné výrobky studené kuchyně paní Secké, cukrářské výrobky paní Hladůvkové, Svatomartinské víno pana Balouna a samozřejmě také dobrá káva od pořadatelů. Vyvrcholením večera byla tombola.

Na Fashion Party scházela již jen mediálně známá módní policie, kde v hledáčku objektivů by se vyjímaly nejen atraktivní modelky, ale i mnohé přítomné dámy. Ekocentrum Trkmanka ukázalo, že zvládá i tak velké aktivity tohoto typu a těší se na viděnou na další podobné akci, příště zase třeba s programem doplněným o tradice a lidovou kulturu v našem regionu.

Bc. Zita Dvořáková, Ekocentrum Trkmanka Velké Pavlovice

 

Videoreportáž z VEČERA nejen PRO ŽENY v Ekocentru Trkmanka
VIDEOSTUDIO GRÉGR Velké Pavlovice

© 2012 Město Velké Pavlovice

 

 


 

www.ekocentrum-trkmanka.com

 

 

 

05-12-2012-BK