Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Mladík boural ještě před půlnocí

Napsali o nás * Břeclavský deník, 1.1.2014 – Policisty i hasiče na Silvestra, hodinu před příchodem roku 2014, zaměstnala vážná dopravní nehoda. Zatáčka mezi Bořeticemi a Velkými Pavlovicemi vynesla mimo silnici mazdu, kterou řídil devatenáctiletý mladík. Ten v autě vezl pět dívek.

Řidič nezvládl řízení a s osobním autem se skutálel ze silnice a převrátil. Všechny dívky skončily v nemocnici. Dvě s těžkými zraněními," sdělila ve středu břeclavská policejní mluvčí Kamila Haraštová. Podle ní to byl pouze řidič, který nepotřeboval záchranku.

Informaci o těžkém zranění potvrdila i mluvčí Fakultní nemocnice v Brně Anna Mrázová. „Minimálně jednu mladou ženu přivezli záchranáři k nám. Její stav je velmi vážný, avšak stabilizovaný," uvedla mluvčí nemocnice.

Podle policistů mladík před jízdou nepil alkohol, ani neužil drogy.

Na místě zasahovali hustopečští hasiči. Nehoda u Velkých Pavlovic byla nejvážnější ze čtyř událostí, ke kterým hasiči na přelomu roku na Břeclavsku vyjížděli.

 

Autor: Přemysl Spěvák

 

 

Foto © 2013 HZS JMK

02-01-2014 PV